Bardzo komfortowy i ergonomiczny składany rower elektryczny - eRunner 2. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób dojeżdżających codziennie transportem mieszanym, ale także dla entuzjastów campingu oraz osób dysponujących małą przestrzenią potrzebną do przechowywania roweru.Model ten posiada małą i lekką, choć pojemną, baterię litowo-jonową z ogniwami firmy Samsung, która została sprytnie zintegrowana z ramą. Dodatkowo silnik został prawie niezauważalnie umieszczony w tylnej piaście. Dzięki temu rowery te nie odróżniają się wizualnie od tradycyjnych jednośladów bez wspomagania elektrycznego a jednocześnie zapewniają fantastyczną radość z jazdy. Rower eRunner 2 dodatkowo wyposażony jest w pełne oświetlenie LED uruchamiane przyciskiem na kierownicy, sześciobiegową przerzutkę Shimano SIS. W celu dostosowania roweru do potrzeb użytkownika, można w nim regulować w dużym zakresie wysokość siodełka jak i ułożenie kierownicy w dwóch płaszczyznach bez używania narzędzi.Całości dopełniają solidne błotniki z chlapaczami i elektroniczny panel trójstopniowego wspomagania elektrycznego na kierownicy. Do roweru dołączana jest ładowarka podłączana do zwykłego gniazdka. Bateria posiada diody wskazujące poziom naładowania baterii i może być ładowana zarówno na rowerze jak i po jej wyjęciu.

<--break->Podzespoły:

 

  • Silnik: bezszczotkowy (BLDC) 250W
  • Akumulator: 36V 9 Ah litowo-jonowy – ogniwa Samsung
  • Sterownik: inteligentny asystent jazdy z możliwością wyboru trzech stopni wspomagania, załącza silnik w czasie pedałowania, rozłącza przy hamowaniu
  • Ładowarka: zasilana z gniazdka 230V, czas ładowania: 3-5 godzin

     

Osiągi:

  • Prędkość maksymalna wspomagania: 25 km/h
  • Zasięg: do 45-55 km
  • Masa roweru: 21 kg
  • Obciążenie maksymalne: 120 kg

Ten rower elektryczny z oferty Łódzkiego Centrum Rowerowego został fabrycznie wyposażony w manetkę gazu co umożliwia jeżdżenie nim bez konieczności pedałowania.

Przy zakupie roweru Special 99 eRunner, klient otrzymuje w zestawie ładowarkę i instrukcję obsługi. Każdy rower zakupiony w naszej firmie posiada gwarancję.

Na miejscu, w Łódzkim Centrum Rowerowym, posiadamy wiele różnych rowerów elektrycznych. Zapraszamy do oglądania, jazd próbnych i zakupów! Od dzisiaj możesz przemieszczać się po mieście zarówno bez korków jak i bez wysiłku...

Dostawa samochodem elektrycznym! (Dotyczy Łodzi i okolic - pytaj o szczegóły)

Uwaga!  Istnieje możliwość rozłożenia zakupu na raty!

 

Wróć do kategorii Rowery Elektryczne