Bardzo komfortowy i ergonomiczny elektryczny rower miejski. Kształt jego lekkiej aluminiowej ramy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie, co szczególnie docenią osoby poruszające się po miastach, gdzie często zdarzają się zatrzymywania roweru.

Jego mała i lekka, choć pojemna, bateria litowo-jonowa Panasonic umieszczona pod bagażnikiem i niezauważalny silnik marki 8FUN umieszczony w tylnej piaście sprawiają, że rower nie odróżnia się wizualnie od tradycyjnych rowerów bez wspomagania elektrycznego a jednocześnie zapewniają fantastyczną radość z jazdy. Rower VMAX dodatkowo wyposażony jest w pełne oświetlenie LED uruchamiane przyciskiem na kierownicy, siedmiobiegową przerzutkę Shimano z niezmiernie ergonomiczną obrotową manetką RevoShift w rękojeści. W celu dostosowania roweru do potrzeb użytkownika, można w nim regulować w dużym zakresie wysokość siodełka jak i ułożenie kierownicy w dwóch płaszczyznach bez używania narzędzi.Całości dopełniają solidne błotniki z chlapaczami i elektroniczny panel trójstopniowego wspomagania elektrycznego na kierownicy. Do roweru dołączana jest ładowarka podłączana do zwykłego gniazdka. Bateria posiada diody wskazujące poziom naładowania baterii i może być ładowana zarówno na rowerze jak i po jej wyjęciu. Dostępne są kolory: czerwony, żółty, grafit.

 

Podzespoły:

 

  • Silnik: bezszczotkowy (BLDC) 250W, firmy 8FUN
  • Akumulator: 36V 9 Ah litowo-jonowy – ogniwa Panasonic
  • Sterownik: inteligentny asystent jazdy z możliwością wyboru pięciu stopni wspomagania, załącza silnik w czasie pedałowania, rozłącza przy hamowaniu
  • Ładowarka: zasilana z gniazdka 230V, czas ładowania: 3-5 godzin 

Osiągi:

  • Prędkość maksymalna wspomagania: 25 km/h
  • Zasięg: do ok.70 km
  • Masa roweru: 22.9 kg
  • Obciążenie maksymalne: 125 kgTen rower elektryczny z oferty ŁCR spełnia wszelkie polskie i europejskie wymagania dotyczące elektrycznych jednośladów, co oznacza, że możemy je użytkować dokładnie tak jak rowery klasyczne (na przykład na ścieżkach rowerowych, bez konieczności rejestrowania, czy płacenia OC).

Przy zakupie roweru V-MAX, klient otrzymuje w zestawie ładowarkę i instrukcję obsługi. Każdy rower zakupiony w naszej firmie posiada gwarancję.

Na miejscu, w Łódzkim Centrum Rowerowym, posiadamy wiele różnych rowerów elektrycznych. Zapraszamy do oglądania, jazd próbnych i zakupów! Od dzisiaj możesz przemieszczać się po mieście zarówno bez korków jak i bez wysiłku...

Dostawa samochodem elektrycznym! (Dotyczy Łodzi i okolic - pytaj o szczegóły)

Uwaga! Istnieje możliwość rozłożenia zakupu na raty!

  

 

 

Wróć do kategorii Rowery Elektryczne