Duży, trekingowy męski rower elektryczny Guewer Gloria cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, oraz bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Rower wyposażony jest w dużą baterię litowo-jonową o pojemności aż 12 Ah i napięciu 36V, co zapewnia niespotykanie długi zasięg, tworząc z tego Guewera idealnego kompana na dalekie wycieczki! Ze wspomaganiem pojedzie nawet do 110 kilometrów, i daleko dalej bez niego, gdyż jest to bardzo wygodny rower. :)

Posiada rozbudowany komputer "pokładowy" wskazujący parametry trasy, takie jak dystans czy prędkość i nastawy wspomagania elektrycznego, które w tym rowerze ma aż pięć stopni intensywności. Amortyzowany jest nie tylko widelec przedni ale także sztyca komfortowego i ergonomicznie wyprofilowanego siodełka w kolorze szlachetnego brązu.

 

Podzespoły:

  • Silnik: bezszczotkowy (BLDC) 250W marki 8FUN
  • Akumulator: 36V 12 Ah litowo-jonowy
  • Sterownik: inteligentny asystent jazdy z możliwością wyboru sześciu stopni wspomagania, załącza silnik w czasie pedałowania, rozłącza przy hamowaniu
  • Ładowarka: zasilana z gniazdka 230V, czas ładowania: 5-6 godzin

Osiągi:

  • Prędkość maksymalna wspomagania: 25 km/h
  • Zasięg na wspomaganiu: do 50-110 km
  • Koła: 28"
  • Obciążenie maksymalne: 120 kg

     

Dostępna kolorystyka: biało-bordowy, biało-czarny.

Ten rower elektryczny z oferty Łódzkiego Centrum Rowerowego został fabrycznie wyposażony w manetkę gazu co umożliwia jeżdżenie nim bez konieczności pedałowania.Przy zakupie roweru Guewer Gloria, klient otrzymuje w zestawie ładowarkę i instrukcję obsługi. Każdy rower zakupiony w naszej firmie posiada gwarancję.Na miejscu, w Łódzkim Centrum Rowerowym, posiadamy wiele różnych rowerów elektrycznych. Zapraszamy do oglądania, jazd próbnych i zakupów! Od dzisiaj możesz przemieszczać się po mieście zarówno bez korków jak i bez wysiłku...Dostawa samochodem elektrycznym! (Dotyczy Łodzi i okolic - pytaj o szczegóły)Uwaga! Istnieje możliwość rozłożenia zakupu na raty!

Cena: 4990 zł

Wróć do kategorii Rowery Elektryczne