11.07.2019
 

 

TO JUŻ NIEDŁUGO!!!!Już 27 lipca 2019 czeka nas kolejny rajd pieszo- rowerowy IT ORIENT! Po raz trzeci mamy zaszczyt być jednym z głównych sponsorów

i jak zawsze, przygotowaliśmy dla was atrakcyjne nagrody i porcję dobrego humoru. W czasie rajdu, przed starem i na mecie, będziecie mogli odbyć jazdę próbną na rowerach elektrycznych OVERFLY.

ZAPRASZAMY DO NAS :D

Jeśli jeszcze nie przygotowaliście się do jazdy, zapraszamy do naszego sklepu na Al. Piłsudskiego 135 w Łodzi. Zachęcamy do zaopatrzenia się w mapnik rowerowy. Z doświadczenia wiemy, że naprawdę ułatwia on szukanie drogi na zawiłych ścieżkach ;)

A TERAZ NAJWIĘKSZA NOWOŚĆ... (i nasz mały sukces)

Dzięki naszej inicjatywie i determinacji, w tym roku po raz pierwszy czcigodni Organizatorzy, których serdecznie pozdrawiamy J, otworzyli nową kategorię „Elektryczna - ŁCR prąd”, w której będzie można wystartować na rowerze elektrycznym!!! Jak widać jest to doskonała alternatywa nie tylko dla auta, ale i dla roweru tradycyjnego. Teraz każdy, bez względu na wiek i poziom sprawności będzie mógł uczestniczyć w tej wspaniałej zabawie jaką jest rajd na orientację. Bo tu nie chodzi tylko o wynik. Super zabawa, wspaniali ludzie i przepiękne widoki to tylko niektóre z zalet jakie niesie za sobą udział w wydarzeniu.

Więcej informacji o rajdzie i możliwość zapisania się znajdziecie na stronie http://itorient.pl/.

 

GORĄCO ZACHĘCAMY I WIDZIMY SIĘ NA STARCIE !!

 

Wróć