25.07.2018

Potrzebujesz roweru, którym będziesz mógł/mogła jeździć po mieście? A może wolisz jeździć po lesie lub po trudniejszych terenach? Lubisz jeździć na wycieczki rowerowe w większym gronie, a nie masz aktualnie na czym? Chcesz kupić rower w dobrej niskiej cenie lub z wysokiej klasy osprzętem? Jeśli odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK na kilka z tych pytań to przyjdź do Łódzkiego Centrum Rowerowego. U nas znajdziesz rowery wysokiej klasy słowackiej firmy CTM.

Przyjdź i weź katalog lub wybierz na stronie www.rowbest.pl i zadzwoń lub przyjdź osobiście do nas który rower wpadł Ci w oko, a my sprowadzimy go dla Ciebie. Czas realizacji zamówienia 2-3 dni robocze. Dziecięce rowerki od 599 zł, rowery na kołach 26 cali od 890 zł. Zamawiając i kupując u nas masz pewność, że rower jest sprawny i gotowy do jazdy, po przeglądzie zerowym!

Jeśli potrzebujesz dodatkowe akcesoria do roweru nie musisz daleko chodzić, mamy bardzo szeroki asortyment części i akcesoriów. Jeśli czegoś nie mamy zrobimy wszystko, by sprowadzić dla Ciebie daną rzecz. Zapraszamy do nas na udane zakupy!

Wróć